از خواص بی نظیر شیر الاغ چه می دانید؟ | تغذیه سالم

از خواص عالی شیر الاغ چه میدونید؟

خواص استثنائی شیر الاغ واسه سلامتی و زیبایی به خصوص تناسب اندام به قدریه که شیر الاغ رو در کشورای اروپایی تبدیل به گرانقیمت ترین نوع شیر کرده.

خواص بی مثل شیر الاغ واسه سلامتی و زیبایی به قدریه که شیر الاغ رو در کشورای اروپایی تبدیل به گرانقیمت ترین نوع شیر کرده. شیر الاغ واسه تناسب اندام و سلامت پوست خیلی خوبه.

شیر الاغ یکی از سردمزاج ترین شیره ها در طبیعته. این شیر اگه از الاغی که کره اش ماده س، جفت و جور شده باشه خواص درمانی زیادی داره. شیر الاغ یکی از گرون ترین شیره ها در بعضی از کشورای اروپایی مانند لهستان و بعضی از کشورای اسپانیایی زبون مانند پروه که به صورت روزانه استفاده میشن.

جالبه بدونین شیر الاغ گرانقیمت ترین نوع شیر در اروپا به خصوص در کشورای ایتالیا و فرانسه س.

تازگیا محققان اروپایی در پیدا کردن که شیر الق واسه زیبایی و جوونی پوست خاصیت فوق العاده ای داره و به خاطر همین به کار گیری ان واسه پاکسازی پوست و جوونی پوست تاکیید می شه.

 اون در ادامه میگه: شیر خر به دلیل داشتن مقدار زیادی امگا ۳ و کلسیوم که واسه قلب آدم بسیار به درد بخور هستن، در کاهش وزن آدم بسیار موثره.

در بعضی از مراکز مراقبتهای پوست و زیبایی وانایی پر از شیر الاغ هست که واسه جوانسازی و زیبایی پوست ازش استفاده می شه.

 تنیسور معروف اسپانیایی از شیر الاغ واسه استفاده در رستورانش استفاده می کرده که دلیل اونو خاصیت آنتی باکتریالی شیر الاغ گفته.

 

 این بررسیا نشون میده که مصرف روزانه این شیر باعث حفظ انرژی و در نتیجه اون نشاط آدم می شه.

در بعضی از متون قدیمی گفته شده که اگه شیر الاغ رو قبل از خواب در بینی بچکانند موجب بهبود کیفیت خواب و عمق اون می شه و در آدمایی که گرفتار به خون دماغ هستن باچکاندن یک تا ۲ قطره از اون داخل چاله های بینی و آدمایی که گرفتار به دندون درد هستن با قرقره کردن اون موجب قطع شدن خونریزی و آرامش درد می شه.


از خواص عالی شیر الاغ چه میدونید؟

۴.۶/۵

۲۵۷

منبع : نمناک /ن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *